Грант для студентів ScholarShip в УкраїніДрузі ПДПУ:

Перший соціальний проект Scholarship з’явився в Україні зовсім недавно. Його мета - фінансова підтримка студентів, що навчаються у вищих навчальних закладах країни. Немає значення, навчається людина на заочній або очній формі, а от спеціальність має бути пов’язана з маркетингом або менеджментом. Отримання стипендії відбувається на конкурсній основі, вона має бути витрачена на сплату за навчання впродовж одного року.

Хто створив проект

Декілька представників малого бізнесу об’єднали свої зусилля, та розробили унікальний проект, що вперше буде реалізовано на території України. Він має назву  Scholarship, і направлений на надання допомоги талановитим студентам, що дозволить оплатити один навчальний рік в університеті. Проект було створено:

  • Агенцією CyberShark, що працює в сфері інтернет-маркетінгу;
  • Сервісом порівняння кредитних пропозицій ДельтаКредит;
  • Благодійним фондом «Допомагаємо».

На даний момент такі проекти користуються популярністю по всьому світу, адже вони додатково стимулюють студентів навчатися, розвиватися так покращувати свої знання в обраній галузі. За рахунок цього формується певна база спеціалістів, які стають гарними працівниками та добре заробляють. В основу розробки проекту було покладено бажання зробити інтернет маркетинг більш популярним, зацікавити студентів. Це новий напрямок розвитку для нашої країни, який дозволить молоді глибше познайомитися з спеціальністю.

Підтримка проекту

Про підтримку проекту заявили понад 100 обїеднаних территоріальних громад, серед яких:

ГУМЕНЕЦЬКА ГРОМАДА, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область
ХОДОРІВСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
ЗАВОДСЬКА ГРОМАДА, Чортківський район, Тернопільська область
НОВОПСКОВСЬКА РАЙОННА РАДА, Новопсковський район, Луганська область
ДРУЖБІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДА, Ямпільський район, Сумська область
НЕДОГАРКІВСЬКА ГРОМАДА, Кременчуцький район, Полтавська область
ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА, Чернігівський район, Чернігівська область
БІСКОВИЦЬКА ГРОМАДА, Самбірський район, Львівська область
КАМ’ЯНКА-БУЗЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА, Кам’янка-Бузький район, Львівська область
КРУПЕЦЬКА ГРОМАДА, Радивилівський район, Рівненська область

А також українські навчальні заклади, засобоми масової інформації, спеціалізовані ресурси для студентів та грантодавців:

Подробиці про конкурс

Прийняти участь у заході можуть усі студенти, що навчаються на 2 – 5 курсі, на спеціальності менеджменту або маркетингу.  До конкурсу допускаються лише ті учні, що зараховані на контрактну форму навчання, але це можуть бути учні і заочної, і денної форми. Усі, хто бажає поборотися за фінансову підтримку, має виконати наступні умови:

  1. Подати заявку на офіційному ресурсі.
  2. Ознайомитися з темами, що запропонували організації, обрати близьку для себе та написати аналітичну статтю.
  3. Очікувати на оголошення результатів.

Кожен бажаючий, що навчається на спеціалізації маркетингу, має надати аналітичну статтю на тему «Інтернет маркетинг VS реклама в офлайні. Розстановка сил до 2020 року на ринку». Кількість слів статті – від тисячі до трьох тисяч.

Якщо отримуєте освіту у галузі фінансів, то тема буде іншою – «Ринок мікрокредитування України: перспективи розвитку до 2020 року» Стаття від 1000 до 3000 слів.

Важливо повідомити, що переможців буде декілька – ті, хто отримає друге та третє місця, теж отримують заохочувальні призи. Головним призом є один рік стипендії на сплату за навчання у вищому учбовому закладі.

Між роботами буде проведено додатковий конкурс – свій проект потрібно буде захистити, але це стосується лише тих, чиї роботи будуть відмічені, як найкращі. Це є фінальним оцінюванням, після якого можна чекати на оголошення результатів.
Організовано роботу комісії, яка буде оцінювати доповіді студентів, що будуть боротися за отримання гранту.Наша адреса:
36000 м. Полтава,
вул. Остроградського, 2

Copyright © ПДПУ
2002-2008

Офіційний сайт Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г.Короленка до 2008 року.
Історична справка.